O Firmie

Jesteśmy producentami wyrobów pończoszniczych, na polskim rynku istniejemy od 1983 roku, od samego początku do dnia dzisiejszego jako rodzinna firma - spółka cywilna. Nasze produkty cieszą się dużą popularnością, z powodu swojej wysokiej jakości, o którą dbamy w każdej fazie produkcji, używając do niej automatów pończoszniczych Lonati oraz importowanych z Niemiec i Italii przędz. Posiadamy bardzo szeroki asortyment wyrobów, począwszy od popularnych pończoch, poprzez rajstopy, podkolanówki oraz skarpetki z elastanu i elastilu, kończąc na unikatowych produktach sygnowanych marką MarcoRomi. Ponadto, posiadamy własną farbiarnię, która pozwala nam tworzyć produkty w najmodniejszych, zawsze powtarzalnych i bardzo atrakcyjnych kolorach. Nasze produkty wyróżniają się najnowszym wzornictwem i spełniają wszystkie najwyższe normy jakościowe. Według oceny klientów charakteryzują się wysoką jakością materiałów oraz walorami użytkowymi i komfortem.

Cała nasza oferta jest przedstawiona na tej stronie internetowej, jesteśmy producentami wszystkich zaprezentowanych wyrobów, prowadzimy sprzedaż detaliczną, jak i półhurtową oraz hurtową.

Od kilku lat prowadzimy z powodzeniem sprzedaż naszych produktów za pośrednictwem serwisu Allegro.pl - tysiące zadowolonych Klientów (Klientek przede wszystkim :-)) mówią same za siebie.

Sklep internetowy, który macie Państwo przed sobą, daje nam możliwość szybszego otrzymywania zamówień, a tym samym pozwala na szybszą ich realizację.

Zapraszamy do współpracy zarówno firmy duże, jak i pojedyncze sklepy, oferujemy korzystne progi rabatowe, bardzo atrakcyjne ceny wysyłek, ciągłość dostaw oraz, przede wszystkim, produkty bardzo wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Dane firmy:

Romartex s.c. B. M. Michalak
ul. Łódzka 71
98-105 Kwiatkowice
NIP 8310004350

Z pozdrowieniami,
Zespół firmy Romartex s.c.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl